Aktualne oferty pracy w firmie SPOMASZ Radom

Aplikuj o pracę już dzisiaj! Oferujemy pracę w stabilnej firmie z dobrymi tradycjami.

Miło nam poinformować zainteresowane osoby, że w związku z dynamicznym rozwojem firmy, że Zakład Remontowo-Montażowy SPOMASZ w Radomiu poszukuje kandydatów na następujące stanowiska:

  • Elektryk / Automatyk
  • Monter / serwisant urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

Aplikacje o pracę wraz z CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: malgorzata.janek@spomasz.radom.pl lub w postaci papierowej na adres firmy: Zakład Remontowo-Montażowy SPOMASZ ul. Odlewnicza 7/9 , 26-616 Radom.

Ważne!

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji obecnej i przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). osobowych, Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Technik urządzeń klimatyzacji

Miejsce pracy: Radom

Obowiązki:

  • Prace przy montażu instalacji chłodniczej
  • Przeprowadzanie uruchomień urządzeń
  • Wykonywania prac montażowych
  • Diagnozowanie usterek oraz wykonywanie prac naprawczych klimatyzacji.
  • Serwisowanie, bieżąca konserwacja i utrzymanie techniczne klimatyzacji.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w branży chłodniczej.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra komunikacja, dokładność i operatywność w działaniu,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej i znanej na rynku firmie.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole.
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Elektryk / Automatyk

Obowiązki:

  • Diagnozowanie usterek i usuwanie bieżących awarii u klienta
  • Wykonywanie prac instalacyjnych
  • Weryfikacja, testowanie i uruchamianie wykonanych systemów sterowania
  • Prowadzenie prac montażowych instalacji elektrycznych i szaf sterowniczych

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Wiedza techniczna z zakresu elektryki i elektrotechniki
  • Znajomość, umiejętność diagnozowania/programowania sterowników
  • Znajomość parametryzowana niskonapięciowych urządzeń elektrycznych
  • Kreatywność, dokładność i precyzja
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie zawodowe min.2 lata

Oferujemy:

  • Stałą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Serwis Klimatyzacji Radom SPOMASZ

Pamiętaj, że nieumiejętnie serwisowana klimatyzacja (lub klimatyzacja serwisowana zbyt rzadko) staje się siedliskiem bakterii, grzybów i pasożytów niebezpiecznych dla zdrowia!

Systemy klimatyzacyjne renomowanych marek!

Daikin Klimatyzacja Radom
Fujitsu Klimatyzacja Radom
Panasonic Klimatyzacja Radom
Mitsubishi Electric Klimatyzacja Radom
Hisense Klimatyzacja Radom
LG Klimatyzacja Radom
Fuji Electric Klimatyzacja Radom
YORK Klimatyzacja Radom

Tworzymy dobry klimat

Zadzwoń: +48 307 00 77

Poznaj ekspertów od chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji i urządzeń dla gastronomii.

Call Now Button